Vėl suskambo daina „Mes išeinam, jau išeinam, mojam rankele…“

Gegužės mėnesį darželio  erdvėse suskambo daina „Mes išeinam, jau išeinam, mojam rankele…“. Atėjo laikas atsisveikinti ir į priešmokyklines klases išlydėti „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Varpelio“ grupių 5-6 m vaikus.

Direktorė Svetlana Janovičienė pasveikino, pasidžiaugė, kad veikai išeina pasiruošę, turintys reikiamų žinių ir įteikė diplomus, kad sėkmingai baigė Vilniaus lopšelio-darželio „Delfinukas“ ikimokyklinio ugdymo programą. Vaikai gavo nemažai dovanų – savo piešinių, darbelių albumėlius, pieštukus, knygutes ir kt.

 „Kiškučių“ gr. pedagogai su vaikais salėje surengė atsisveikinimo koncertą. Kieme paleidę į dangų spalvotus balionus su savo svajonėmis nuskubėjo ruoštis į „Alpakų ūkį“. Vaikai nekantravo ir džiaugėsi, kad į Trakus važiuos traukiniu.

„Pelėdžiukų“ gr. vaikai vaidinimo „Kiškių mokyklėlė“ metu galėjo pademonstruoti savo matematines, rašymo, skaitymo ir kitas žinias. Visi esantys salėje pritarė, kad šie „kiškiai“  pasiruošę šokuoti į kitą gyvenimo etapą – priešmokyklinę klasę. Lauke daug džiaugsmo suteikė „Muilo burbulų šou“. O ryškus vaišių stalas kvietė paskanauti, pasmaližiauti vaisių ir uogų, atsigaivinti sultimis.

Sakome AČIŪ pedagogams, tėveliams, administracijai ir kitiems darželio darbuotojams padėjusiems surengti įspūdingas, įsimintinas šventes, kurių metu ne vienas braukė ašarą.

 „Varpelio“ grupės išleistuvių ir šeimos šventė vyks š. m. birželio 11 d.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui G. Pečiulienė

Pelėdžiukų išleistuvių video

Kiškučių išleistuvių video