Aktuali informacija

Gerbiami tėveliai,

 

 

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. keičiasi mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės darželiuose tvarka (2019-12-04 Tarybos sprendimas Nr. 1-305) ir Vaikų priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarka (2019-12-04 Tarybos sprendimas Nr.1-303). Daugiau informacijos rasite čia…

Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas kvitai yra pateikiami el. svetainėje: https://svietimas.vilnius.lt/ arba https://darzelis.vilnius.lt/ . Nurodytoje svetainėje reikia prisijungti prie darželių informacinės sistemos “Mano darželis”.
Tėvai, turintys paskyras, gali prisijungti ir matyti kvitus. Tėvai, kurie neturi susikūrę paskyrų, kvitus gali matyti prisijungę per elektroninius valdžios vartus: www.epaslaugos.lt.

Atmintinė kaip mokėti už darželį.

Daugiau informacijos:

2017 m. rugpjūčio 30 d.Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokesčio už vaiko išlaikymą nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo pakeitimo.

2014 gruodžio 10 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo Nr. 1-2184 redakcija

Vaikų priėmimo į Vilniaus miesto švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašas

Informacija tėvams apie pedikuliozę

Plokščiapėdystės prevencijos rekomendacijos