„OLIMPIZMAS 2022“

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys

   Prie Vilniaus lopšelio-darželio ,,Delfinukas“ surengto respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto renginio „OLIMPIZMAS 2022“ prisijungė socialiniai partneriai: „Klaipėdos lopšelis-darželis „Klevelis“, Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos priešmokyklinės grupės. Tikslas – supažindinti vaikus su sporto šakomis, skatinti sportuoti, stiprinti ugdymo įstaigų partnerystę ir bendradarbiavimą. Įvairių veiklų metu vaikai susipažino su olimpiniais simboliais (žiedai, liepsna, šūkis), pasirinkę sporto šaką ieškojo medžiagos,  rungtyniavo, atliko įvairias užduotėles ir panaudoję vaikų piešinius, iškarpas, nuotraukas, vaikų minčių debesėlius ir kt. kiekviena grupė sukūrė savo pasirinktos sporto šakos koliažą.

 

Kviečiame aplankyti koliažų parodą „Citius. Altius. Fortus“ (Greičiau. Aukščiau. Tvirčiau) (erdvė prie sporto salės;  žiūrėti video).

Vilniaus lopšelis-darželis „Delfinukas“:

Klaipėdos lopšelis – darželis „Klevelis“: 

„Buvo labai įdomus, reikalingas ir aktyvus projektas, kurio metu ugdytiniai susipažino su olimpiniais žiedais, kokia jų reikšmė. Stebėjome olimpines vėliavos kėlimą ir ugnies degimą. Patys kūrėme olimpines rungtis ir jas atlikinėjome, piešėme olimpinius žiedus, bėgimo takelius. Ačiū Jums už tokį šaunų projektą“.

Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos  priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ klasė:

„Dėkojame už galimybę dalyvauti ir tobulėti , bei  džiuginti vaikus“ .

Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos  1 klasė: