Žiemos sporto šventė. Olimpizmas 2023

Ar yra kada tekę jums vidury mieto sutikti kiškį? Vilniaus lopšelio-darželio „Delfinukas“ vaikams pasisekė, nes vieną dieną pas juos į darželį atklydo Kiškis. Vaikai stebėjosi – ar jis tikras, iš kokio miško, kur jo namai ir dar daug klausimų jiems kilo.

Kiškis gyrėsi savo greitomis kojomis, ilgomis ausimis ir  klausė vaikų ar ir jie sportuoja žiemą, kokias priemones naudoja (slides, roges ir kt.)… Vaikams parodė ir papasakojo apie žiemos sporto šakas, supažindino su priemonėmis (pačiūžos, slydės, snieglentė, įvairios rogės), naudojamomis apsaugomis (šalmai, antkeliai ir kt.).  Ilgaausis Greitakojis Kiškis pakvietė vaikus išbandyti ledo ritulį, patobulinti slydimo, čiuožimo įgūdžius, drauge su vaikais žaidė, juokavo… Atsisveikindamas Ilgaausis Greitakojis Kiškis priminė visiems –  judėti, sportuoti, valgyti morkas reikia kasdien ir kaip jis, gerai miegoti. Įteikęs vaikams dovanas taip greitai nukūrė, kad tik ausys sutabalavo ir padai sušmėžavo.

Šventę organizavo kūno kultūros treneris Giedrius Barevičius, mokytoja Angelė Andriukaitienė, koordinavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Pečiulienė

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Pečiulienė