KIŠKIŲ MARGUTIS

Po Šv. Velykų sugrįžusių vaikų laukė staigmena – juos aplankė Kiškiai. Jie atsivežė pilną karutį dažų. Kiškiai kvietė vaikus šokti, dainuoti ir kiaušinio nenudažė. Reikia kibti į darbą, bet spalvų nepažįsta. Vaikai mielai sutiko pamokyti.  Išmokę pažinti spalvas, Kiškiai kibo marginti kiaušinį. Margutis gavosi geltonas, kaip saulė, raudonas, kaip gėlytė, mėlynas, kaip dangus, žalias, kaip pavasarinė žolytė….
Dėkodami vaikams už pagalbą, Kiškiai padovanojo vaikučiams po didelį didelį kiaušinį ir paprašė juos numarginti. Vaikai kiaušinius margino įvairiais būdais: tapė dažais, pie kreidelėmis, pieštukais, štampavo rankytėmis ir kempinėlėmis…

Velykų šventės filmuką galite pažiūrėti čia…

Tai gražumas tų margučių!
Kviečiame visus į parodėlę „Rid rid rid margučiai“.

Pirmąjį sekmadienį po Velykų švenčiamas Atvelykis, dar vadinamas vaikų velykėlėmis. Šios šventės svarbiausias simbolis taip pat yra kiaušinis, kuris siejamas su atgimimu, nauja gyvybe.  Žaidžiami įvairiausi linksmi  žaidimai – ir šios šventės metu visas dėmesys skiriamas vaikams.

Kiškiai: direktorė S. Janovičienė, pavaduotoja ugdymui G. Pečiulienė, meninio ugdymo mokytoja I. Vaskovskienė, pedagogė A. Narvilienė.

Info pavaduotojos ugdymui Gintarės Pečiulienės