Kelionė į šaškių šalį

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Delfinukas“ 2022 m liepos 15 d. vyko šventė

„Kelionė į šaškių šalį“

Šaškės –  sportas ir  vienas iš universaliausių laisvalaikio leidimo būdų.

Šaškės yra protinis užsiėmimas, lavina skaičiavimo gebėjimus, atmintį, loginį ir strateginį mąstymą, skatina kūrybiškumą, ugdo kantrybę.

Vaikai atsakingai ruošėsi šventei: treniravosi ir darželyje ir namie su šeimos nariais. Gamino šaškių lentas, šaškėms rinko įvairius daiktus: 2-jų spalvų kamšteliai nuo gėrimų, kriauklės, akmenukai, lipdė iš plastilino ir t.t.

Į šventę buvo pakviesti Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos priešmokyklinukai. Visus susirinkusius pasveikino direktorė S. Janovičienė ir palinkėjo gražaus, draugiško žaidimo. Vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus: kuris žaidėjas  pradeda žaidimą? kiek šaškių yra baltų ir kiek juodų? Kaip galima kirsti priešininko šaškę? ir t.t. Vaikai sužinojo, kad šaškės yra ir sportas, ir menas, ir protas. Vaikai klabėjo, kad smagu žaisti pačių pagamintomis šaškėmis.

Po draugiškų rungtinių organizatoriai (pav. ugd. G. Pečiulienė, pedagogės V. Kalasauskienė, Stankevičienė, J. Stučkienė) ir dalyviai buvo apdovanoti vardiniais diplomais ir knygelėmis.

Skirstytis dar ilgai nesinorėjo.

Parengė pavaduotoja ugdymui Gintarė Pečiulienė