“VILNIAUS ISTORIJOS MAŽŲJŲ AKIMIS”

       Pasidžiaukime „Saulyčių“ grupės vaikų mintimis – grįžtamuoju ryšiu. Vaikai š.m. lapkričio mėn.15 d. lankėsi Lietuvos medicinos bibliotekoje, Kaštonų g.7, kur dalyvavo edukacinėje veikloje „Įdomusis žmogaus kūnas: pamatyti, paliesti, patirti“. Taip tęsiame projekto dalį “Vilniaus istorijos mažųjų akimis”, kai vaikai skatinami daugiau fiziškai judėti, supažindinami su įvairiomis Vilniaus miesto vietomis bei edukacinėmis erdvėmis.

Vilniaus lopšelio-darželio „Delfinukas“ direktorė Svetlana Janovičienė

 

SAULYČIŲ GRUPĖ

    „Saulyčių“ grupės vaikučiai, auklėtojos Jolanta Stučkienė, Aldona Gudmonienė ir auklėtojos padėjėja Edita Kravčionok 2022 11 15 autobusu vykome į edukacinę išvyką „Įdomusis žmogaus kūnas: pamatyti, paliesti, patirti“, kuri vyko Lietuvos medicinos bibliotekoje.

5-mečių vaikų mintys:

LUKAS: Važiavom į ekskursiją. Patiko kaip apie ausį pasakojo, ir apie kūną ir dar patiko skeletas.

GRETA: Buvome bibliotekoje kur rodo apie smegenys ir kas yra žmogaus kūnas. Patiko kai sakė apie žmogaus odą, kad kai odą nulupi būna raudoni raumenys. Dar patiko kai rodė kai ima kraujuką. Sužinojau, kad žmonės kurie nemato gali skaityti su rankom.

ROKAS: Buvome organų bibliotekoje. Sužinojau, kad kai kvėpuoji plaučiai „judinėja“. Kad širdelė yra su „trūbom“. Labai patiko, kad važiavome su autobusu.

URTĖ: Buvome kur pasakoja apie žmogų. Patiko kai rodė smegenys, jos galvoja apie viską kaip teisingai elgtis. Patiko kaip rodė akių organus ir sužinojau, kad kaulai laiko žmogų.

KAJUS: Važiavome į muziejų. Matėm kaulus, patiko kūnas. Ir pamiršau, ką dar pasakojo.

OSKARAS: Važiavome į ekskursiją apie žmogaus kūną. Patiko kūnas. Nieko nesužinojau.

KOTRYNA: Buvome kūno bibliotekoje. Mačiau, kad širdyje yra tokios juostelės kur yra vandenukas. Patiko, kad skeletui daviau ranką. Sužinojau, kad reikia atsargiai ausį valyti.

AUGUSTAS: Kur buvome nu nežinau. Kas labiausiai patiko akis.