Rugsėjo 1-oji sukvietė į darželius, mokyklas, universitetus ar\ir po atostogų- į darbus. Ši diena pilna įvairių jausmų, emocijų – nuo džiaugsmo iki jaudulio, baimės. Mokytojams pats darbymetis –puošiamos grupės, vaikams ruošiamos staigmenėlės. Kiekvienas galvoja kaip įdomiau, smagiau sutiks savo auklėtinius. Vilniaus lopšelyje-darželyje “Delfinukas” šis rugsėjis ypatingas – po ilgos net 10 m pertraukos atidaromos dvi priešmokyklinės klasės. Į dar dažais kvepiančias, raidėmis, skaičiais, balionais išpuoštas klases išdidžiai keliavo mūsų šešiamečiai. Darželio administracija perkirpo raudonus kaspinus, įteikė po interaktyvų gaublį- kelionę po pasaulį.
Rugsėjo 1-osios šventė prasidėjo jau nuo vartelių, kur kiekvieną atėjusį sveikino Pelytė (meninio ugdymo mokytoja Izolda) su savo draugais Kiškiais (logopedė Airida, fizinio ugdymo mokytoja Alina). Išėję į kiemą visi dainavo darželio himną. Kai į darželio teritoriją įžengė didelė, labai didelė Panda, nuvilnijo džiaugsmo, nustebimo banga. Ore skraidant muilo burbulams kartu su Panda visi šoko, fotografavosi. Kiekvienas norėjo paspausti jai ranką, tiksliau leteną, prisiglausti prie švelnaus jos pilvuko, pakutenti nosytę. Išlydėjus Pandą šventė tęsėsi, kaip ir kiekvienais metais administracija, įteikė grupėms dovanų.
Kiekvieną rugsėjo 1-ąją atverčiama nauja knyga. Pildykime ją visi kartu.
Parengė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Pečiulienė





































